Televizorlar - Bergamo - Televizor Bergamo BG-LED65AST-DK5S (3304) - Qiymət: 1381.25 azn Ekranın ölçüsü: 55 - 65", Tezliyi: 50 Hz, Göstərilmə formatı: Ultra HD (4K), Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Yoxdur, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: LED,
Reytinq:
4.3
Səslərin sayı:
87
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Artikul: TVZBRG-98496
1381.25₼
Ucuz görmüsən?
  • 2 Aylıq725.16₼
  • 3 Aylıq488.04₼
  • 6 Aylıq253.23₼
  • 9 Aylıq173.42₼
  • 12 Aylıq133.52₼
  • Gün ərzində pulsuz çatdırılma
  • Bütün məhsullara rəsmi zəmanət
WhatsApp-da yaz 620
XÜSUSİYYƏT
Model BG-LED65AST-DK5S
Ekranın növü LED
Ekranın ölçüsü 65 ” (164 sm)
Ekran icazəsi 4K UHD (3840×2160)
Ekranın formatı 16:09
Əməliyyat sistemi Android
Smart TV Var
Wi-Fi Var
İşıqlandırma növü LED
Dinamiklərin sayı 2
Səs gücü 20 W