Televizorlar - Vestel - Televizor Vestel 43U9550T - Qiymət: 655.00 azn Ekranın ölçüsü: 37 - 43", Tezliyi: 60 Hz, Göstərilmə formatı: Ultra HD (4K), Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Yoxdur, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: LED,
Reytinq:
4.8
Səslərin sayı:
85
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Artikul: TVZVTL-108193
655.00₼
Ucuz görmüsən?
  • 2 Aylıq343.88₼
  • 3 Aylıq231.43₼
  • 6 Aylıq120.08₼
  • 9 Aylıq82.24₼
  • 12 Aylıq63.32₼
  • Gün ərzində pulsuz çatdırılma
  • Bütün məhsullara rəsmi zəmanət
WhatsApp-da yaz 805
  • Brend: Vestel
  • Model: 43U9550T
  • Məhsulun növü: TV
  • Ekran ölçüsü: 43''
  • : ULTRA HD 3840x2160 4K
  • Prosessor: CORTEX A53
  • RAM: 1 GB
  • Daxili yaddaş: 8 GB
  • USB 2.0: 2 ədəd
  • HDMI 1.4: 3 ədəd
  • VGA: 1 ədəd
  • KOMPOZİT; VİDEO + Sol/Sağ
  • Qulaqlıq girişi:
  • 3,5 mm jak