Televizorlar - Hisense - Televizor Hisense 43" 43A5730FA - Qiymət: 482.00 azn Ekranın ölçüsü: 37 - 43", Tezliyi: 60 Hz, Göstərilmə formatı: Full HD, Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Var, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: LED,
Reytinq:
4.8
Səslərin sayı:
34
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Artikul: TVZHIS-114478
482.00₼
Ucuz görmüsən?
  • 2 Aylıq253.05₼
  • 3 Aylıq170.31₼
  • 6 Aylıq88.37₼
  • 9 Aylıq60.52₼
  • 12 Aylıq46.59₼
  • Gün ərzində pulsuz çatdırılma
  • Bütün məhsullara rəsmi zəmanət
WhatsApp-da yaz 625
  • Zəmanət müddəti : 1 il
  • Brend : Hisense
  • Model : 43A5730FA
  • Akustik sistem : 2 Dinamik
  • Audio dekorderlər : DTS
  • DVB-C dəstəyi : Var
  • DVB-S2 dəstəyi : Var
  • DVB-T2 dəstəyi : Var
  • DVB-T dəstəyi : Var
  • Ekran ölçüsü : 43 (108 sm)
  • Dəstəklənən formatlar : AVI, MP4, MKV, TS, FLV, OGG, WMV, MOV, MPG, MPEG, VOB, WEBM, OGM
  • Ekranın formatı : 16:9
  • LAN : Var
  • Qulaqlıq çıxışı : Var
  • Görüntü imkanları : FHD 1920x1080
  • Rəqəmsal tuner : Var
  • Sabvufer : Yox
  • Stereo səs : Var
  • Səs gücü : 14 W
  • Tezlik (Hz) : 60 Hz