Televizorlar - 2E - Televizor 2E TV LED 55", 4K, 55A06L, Smart Android, Qara (2E-55A06L) - Qiymət: 959.00 azn Ekranın ölçüsü: 55 - 65", Tezliyi: 50 Hz, Göstərilmə formatı: Full HD, Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Yoxdur, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: LED,
Reytinq:
5
Səslərin sayı:
98
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Artikul: TVZ2EE-97020
959.00₼
Ucuz görmüsən?
  • 2 Aylıq503.48₼
  • 3 Aylıq338.85₼
  • 6 Aylıq175.82₼
  • 9 Aylıq120.41₼
  • 12 Aylıq92.7₼
  • Gün ərzində pulsuz çatdırılma
  • Bütün məhsullara rəsmi zəmanət
WhatsApp-da yaz 737
Əsas xüsusiyyətlər
Televizor növü OLED
Ağıllı televizor Var
Ağıllı platforma Android TV
Ekran həlli 4K UHD 3840x2160
Məqsəd Qonaq otağı üçün,Yataq otağı üçün
Buraxılış ili 2022
Audio sistemi, W 8
Ekran diaqonalı 55''
Ekran forması düz
LED arxa işığının növü Birbaşa LED
Matris növü IPS
3D dəstəyi Yox
Enerji sinfi A+
Enerji istehlakı, W 135
Rəqəmsal tuner DVB-S,DVB-S2,DVB-T2
TV tuner Analoq, Rəqəmsal
Simsiz interfeyslər WiFi
HDMI, ədəd. 3
USB port, ədəd. 2
Qulaqlıq çıxışı (AUX) 3,5 mm Var