Televizorlar - Toshiba - Televizor Toshiba 55" 55C450ME (QLED) - Qiymət: 979.99 azn Ekranın ölçüsü: 55 - 65", Tezliyi: 60 Hz, Göstərilmə formatı: 4K+HDR, Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Var, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: QLED,
Reytinq:
4.6
Səslərin sayı:
26
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Artikul: TVZTSH-114467
979.99₼
Ucuz görmüsən?
  • 2 Aylıq514.49₼
  • 3 Aylıq346.26₼
  • 6 Aylıq179.66₼
  • 9 Aylıq123.04₼
  • 12 Aylıq94.73₼
  • Gün ərzində pulsuz çatdırılma
  • Bütün məhsullara rəsmi zəmanət
WhatsApp-da yaz 742
Brend: Toshiba
Komplektasiya:
Təlimat
Brendin ölkəsi:
Yaponiya
Çəki, kq:
10.9
Qalınlığı, mm:
273
Hündürlüyü, mm:
757
Eni, mm:
1233
Divara bərkitmə:
Bəli
Divara bərkitmə (VESA), mm:
<html>200<b>x</b>400
Uşaqlardan qorunma:
Bəli
Baxış bucağı, °:
178
Telemətn:
DLNA texnologiyası:
HDMI vasitəsilə geridönüş audio signalı:
Xarici interfeyslər bloku:
Xeyr
Qulaqlıq üçün yuva:
TV-tuner:
Həcmli səs:
Dinamiklərin sayı:
2
Səsin gücü, Vt:
16
Yüksək dinamik diapazon (HDR):
Stereo səslənmə:
Dinamik kontrast:
Rəng sistemi (TV standartlarının dəstəklənməsi):
PAL
SECAM
Əməliyyat sistemi:
VIDAA
İnteraktiv idarəetmə:
Səsli
Tarama sürəti, Hz: 60
Giriş/Çıxış:
HDMI
USB
Ethernet (RJ-45)
Dəstəklənən simsiz interfeyslər:
Bluetooth
Wi-Fi
Dəstəklənən flash-kart formatları:
CI
Dəstəklənən formatlar:
DVB-C
DVB-S
DVB-T
DVB-S2
DVB-T2
Rəng:
Gümüşü
Qara
Əyri ekran:
Xeyr
LED-işıq:
HD-format:
4K+HDR
3D dəstəklənməsi:
Televizorun növü: QLED
Smart TV dəstəklənməsi: Bəli
Seriya:
Toshiba C450
Ekranın diaqonalı, düym: 55
Toshiba 55C450ME televizoru 55 düym QLED ekranı ilə parlaq və canlı görüntüləri sizə çatdırır. 4K+HDR dəstəyi ilə detalların daha aydın olması təmin edilir. Gümüşü və qara rəng seçimləriylə dəkorunuza uyğunlaşır. VIDAA əməliyyat sistemi sayəsində Smart TV xüsusiyyətləri genişlənir. 10.9 kq çəki və 1233x757 mm ölçüləri ilə evinizin istənilən köşəsinə uyğun. 60 Hz tarama sürəti və 3800:1 dinamik kontrastla yaşadığınız tamaşanın keyfi daha da artır. Bluetooth və Wi-Fi bağlantıları bununla bitmir, 2 dinamikli güclü ses sistemi təcrübənizi gücləndirir. HDMI və USB portları ilə cihazlarınızı asanlıqla qoşun. Səsli idarəetmə və uşaqlardan qorunma xüsusiyyətləri isə həm rahatlığı həm də təhlükəsizliyi təmin edir. Toshiba 55C450ME, Yaponiya keyfiyyətini evinizə gətirən bir seçimdir.