Televizorlar - Kivi - Televizor KIVI 43" UHD TV 43U750NW, (4K, Smart TV, Wi-Fi) Ağ - Qiymət: 866.00 azn Ekranın ölçüsü: 37 - 43", Tezliyi: 60 Hz, Göstərilmə formatı: 4K+UHD, Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Var, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: LED,
Reytinq:
4
Səslərin sayı:
36
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Artikul: TVZKVİ-105985
866.00₼
Ucuz görmüsən?
  • 2 Aylıq454.65₼
  • 3 Aylıq305.99₼
  • 6 Aylıq158.77₼
  • 9 Aylıq108.73₼
  • 12 Aylıq83.71₼
  • Gün ərzində pulsuz çatdırılma
  • Bütün məhsullara rəsmi zəmanət
WhatsApp-da yaz 580
  • Zəmanət müddəti: 1 il
  • Brend: Kivi
  • Model: 43U750NB
  • 3D dəstəyi: Xeyr
  • Dinamik sistemi: 2 dinamik
  • DVB-C dəstəyi: Bəli
  • DVB-T2 dəstəyi: Bəli
  • DVB-T dəstəyi: Bəli
  • Ekran ölçüsü: 43"(108 sm)
  • Dəstəklənən formatlar: HDMI x4, USB x2, Ethernet (RJ-45)
  • Ekran formatı: 16:9
  • HDMI: Bəli
  • LAN: Bəli
  • Portlar: HDMI x4, USB x2, Ethernet (RJ-45)
  • Qulaqlıq girişi: Xeyr
  • Şəkil həlli: 3840x2160 (4K UHD)
  • Səs gücü: 24 w
  • Tezlik Hz: 60 Hz
  • USB: Bəli
  • Wi-Fi: Bəli
  • İstehsal tarixi: 2022
  • Əməliyyat sistemi: Android TV
  • Rəng: Ağ
KIVI televizorlarının yan çərçivələrinin görünən hissəsinin eni cəmi 2,6 mm-dir. Bütün modellərdə Direct LED texnologiyası var .