Televizor Thomson 65" LED 4K 60Hz Smart Google TV Black (65UG4S14)
Televizorlar -
Thomson
- Televizor Thomson 65" LED 4K 60Hz Smart Google TV Black (65UG4S14) - Qiymət: 1149.99 aznEkranın ölçüsü: 55 - 65", Tezliyi: 60 Hz, Göstərilmə formatı: 4K+UHD, Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Var, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: LED,
Reytinq:
4
Səslərin sayı:
66
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Ölçülər (HxExD) (altlıqsız): 83.4 x 144.6 x 7.9 sm
Ölçülər (HxExD) (altlıqla): 86.9 x 144.6 x 29.0 sm
Çəki (kq) (altlıqsız): 16.7
Çəki (kq) (altlıqla): 17.1
Tüner
Rəqəmsal tüner dəstəyi: DVB-T/T2/C/S/S2
CI giriş: CI+
İnterfeys
Dəstəklənən çıxışlar: optik
Dəstəklənən girişlər: Ethernet (RJ-45); HDMI x3; USB x3
Zavod məlumatları
İstehsalçı ölkə: Türkiyə
Zəmanət müddəti: 3 il
Prosessor
Prosessor: CA75x2&1.3GHz + CA55x2&1.15GHz