Televizorlar - Kivi - Televizor KIVI 43" UHD TV 43U740NB, (4K, Smart TV, Wi-Fi) Qara - Qiymət: 725.00 azn Ekranın ölçüsü: 37 - 43", Tezliyi: 60 Hz, Göstərilmə formatı: 4K+HDR, Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Var, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: LED,
Reytinq:
4.2
Səslərin sayı:
68
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Artikul: TVZKVİ-105983
725.00₼
Ucuz görmüsən?
  • 2 Aylıq380.63₼
  • 3 Aylıq256.17₼
  • 6 Aylıq132.92₼
  • 9 Aylıq91.03₼
  • 12 Aylıq70.08₼
  • Gün ərzində pulsuz çatdırılma
  • Bütün məhsullara rəsmi zəmanət
WhatsApp-da yaz 550
Brend: Kivi
Televizorun növü: DLED
Ekranın diaqonalı, düym: 43
Seriya:
Kivi U740
Əyri ekran:
Xeyr
Dinamik kontrast:
3840x2160
HD-format:
4K+HDR
LED-işıq:
Bəli
Baxış bucağı, °:
178
Rəng⠀: Qara
3D dəstəklənməsi:
Xeyr
Smart TV dəstəklənməsi: Bəli
Dəstəklənən formatlar:
DVB-T2
DVB-C
DVB-T
Dəstəklənən flash-kart formatları:
CI
Dəstəklənən simsiz interfeyslər:
Bluetooth
Wi-Fi
Giriş/Çıxış:
LAN (Ethernet)
HDMI
USB
Ön/yan tərəflərdə portlar:
USB
Tarama sürəti, Hz: 60
İnteraktiv idarəetmə:
Səsli
Əməliyyat sistemi:
Android TV
Stereo səslənmə:
Bəli
Səsin gücü, Vt:
2
Həcmli səs:
TV-tuner:
Qulaqlıq üçün yuva:
Xarici interfeyslər bloku:
HDMI vasitəsilə geridönüş audio signalı:
MHL dəstəklənməsi:
Time Shift funksiyası:
DLNA texnologiyası:
HDMI-CEC texnologiyası:
Ambient rejimi:
Video qeydiyyat:
Divara bərkitmə (VESA), mm:
300x300
Bazarın başlanğıc ili:
2022
Eni, mm:
962
Hündürlüyü, mm:
557
Qalınlığı, mm:
85
İstehsalçı ölkə:
Belarus
Brendin ölkəsi:
Aİ(Avropa İttifaqı)
KIVI televizorlarının yan çərçivələrinin görünən hissəsinin eni cəmi 2,6 mm-dir. Bütün modellərdə Direct LED texnologiyası var.