Televizorlar - Samsung - Televizor Samsung UE50BU8000UXCE - Qiymət: 1767.15 azn Ekranın ölçüsü: 46 - 50", Tezliyi: 50 Hz, Göstərilmə formatı: 8K HDR , Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Yoxdur, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: LED,
Reytinq:
4.2
Səslərin sayı:
94
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Artikul: TVZSAM-98096
1767.15₼
Ucuz görmüsən?
  • 2 Aylıq927.75₼
  • 3 Aylıq624.39₼
  • 6 Aylıq323.98₼
  • 9 Aylıq221.88₼
  • 12 Aylıq170.82₼
  • Gün ərzində pulsuz çatdırılma
  • Bütün məhsullara rəsmi zəmanət
WhatsApp-da yaz 677
Xüsusiyyətlər
  • ORG_ID:UE50BU8000UXCE
  • Brend:Samsung
  • Televizor növü:LED
  • Smart TV:var
  • Əməliyyat sistemi:Tizen
  • Ekranın ölçüsü:50"(127sm)
  • Texnologiya:LED
  • İşıqlandırma növü:Edge LED
  • Ekran formatı:16:9
  • Ekran icazəsi:UHD (3840x2160)
  • Dinamiklərın sayı:2
  • Səs gücü:20 W
  • Həcmli səslənmə:Q-Symphony
  • Audio format:Dolby Digital Plus
  • HDMI:3
  • Optik çıxış:1
  • USB:2
  • Ethernet (LAN):var
  • Wi-Fi:var
  • CAM modul:var
  • Bluetooth:var
  • VESA standartı:200x200
  • Ölçülər altlıqla (mm), Eni / Hündürlüyü / Dərinliyi:1118.3 x 683.6 x 228.8 mm
  • Ölçülər altlıqsız (mm), Eni / Hündürlüyü /Dərinliyi:1118.3 x 644.6 x 25.7 mm