Televizorlar - Taube - Televizor Taube 50" 4K UHD Smart TV (TB50S2RBK) - Qiymət: 599.99 azn Ekranın ölçüsü: 46 - 50", Tezliyi: 50 Hz, Göstərilmə formatı: 4K+UHD, Smart TV: Var, 3D dəstəyi: Yoxdur, Əyilmiş ekran: Yoxdur, Kart üçün yer: Yoxdur, Peyk (krosna) anten üçün yer: Var, Android TV: Var, Televizor tipi: LED,
Reytinq:
4.9
Səslərin sayı:
22
Megamart.az
Müraciətiniz üçün təşəkkür edirik! Tezliklə sizinlə əlaqə saxlayacağıq.
Artikul: TVZTUB-101251
599.99₼
Ucuz görmüsən?
  • 2 Aylıq314.99₼
  • 3 Aylıq212₼
  • 6 Aylıq110₼
  • 9 Aylıq75.33₼
  • 12 Aylıq58₼
  • Gün ərzində pulsuz çatdırılma
  • Bütün məhsullara rəsmi zəmanət
WhatsApp-da yaz 1705
  • Zəmanət müddəti: 1 il
  • Brend: Taube
  • Model: TB50S2RBK
  • 24p Əsl Kino: Bəli
  • 3D dəstəyi: Xeyr
  • Dinamik sistemi: 2 dinamik
  • Audio dekoderlər: DTS
  • DVB-C dəstəyi: DVB-C MPEG4
  • DVB-S2 dəstəyi: Bəli
  • DVB-T2 dəstəyi: Bəli
  • DVB-T dəstəyi: DVB-T MPEG4
  • Ekran ölçüsü: 50"(127 sm)
  • Dəstəklənən formatlar: MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG
  • Ekran formatı: 16:9
  • HDMI: Bəli
  • Portlar: AV, Qulaqlıq, HDMI x3, USB
  • Qulaqlıq girişi: Bəli
  • Şəkil həlli: 3840x2160 (4K UHD, HDR)
  • Rəqəmsal tüner: Bəli
  • Sabvufer: Xeyr
  • Smart TV: Bəli
  • Stereo səs: Bəli
  • Səs gücü: 10 W
  • Tezlik Hz: 50 Hz